TONER TRAVERTINO ROMANO FINITURA – suv asosidagi pigmentlar aralashmasidan tayyorlangan maxsus qo‘shimcha. U TRAVERTINO ROMANO FINITURA ni kerakli rangga bo‘yash uchun ishlatiladi.
Mahsulot tarkibidagi organik va noorganik pigmentlar, titan dioksidi va stabilizatorlar rangning bir tekis tarqalishini ta’minlaydi. Tabiiy tuzilmani o‘zgartirmaydi, sirtning himoya va dekorativ xususiyatlarini saqlab qoladi. Formaldegidsiz, xavfsiz va ekologik toza mahsulot.
Tayyor holatda, suyultirish talab etilmaydi
Rangning aniqligi va bir xilligi kafolatlangan
Sirt tuzilmasini o‘zgartirmaydi
Hidsiz, yonmaydigan, ekologik xavfsiz
Og‘ir metallarsiz (xrom, qo‘rg‘oshin)
Suv bilan tozalanadi
Inson va atrof-muhit uchun xavfsiz
TRAVERTINO ROMANO FINITURA ni ranglash uchun
Ichki va tashqi devorlar uchun
Professional va dizaynerlik ishlovlari uchun
1 litr TRAVERTINO ROMANO FINITURA ga 100 ml TONER qo‘shing.
Aralashmani yaxshilab aralashtiring.
Tayyor kompozitsiyani sirtga surtish mumkin.
Asboblarni tozalash: suv bilan.
Suyultirish talab etilmaydi.
Ishlab chiqaruvchi: OIKOS S.p.A., Italiya
Mahsulot turi: Pigmentli tonik (rang beruvchi qo‘shimcha)
Qo‘llanish sohasi: TRAVERTINO ROMANO FINITURA ni bo‘yash uchun
| Ko‘rsatkich | Qiymat |
|---|---|
| Tarkibi | Suvdagi organik va noorganik pigmentlar, titan dioksidi, konservantlar |
| Zichligi | 1,2 kg/l ±3% |
| pH | 8,5–10 |
| Viskozlik | 3 000–5 000 CPS (25°C da) |
| VOC | 30 g/l dan kam |
| Yong‘inga munosabat | Yonmaydigan |
| Saqlash harorati | +2°C ÷ +36°C (muzlashdan saqlash kerak) |
| Tozalash | Suv bilan |
| Rang | TRAVERTINO ROMANO rang kartasiga ko‘ra |
| Qadoqlash | 100 ml |
| Xavfsizlik | Og‘ir metallarsiz, toksik erituvchisiz |